Elementy Nadwozia

Sklep internetowy Transdaw to miejsce, gdzie kupisz nie tylko części do Iveco, ale również znajdziesz części zamienne do samochodów osobowych. U nas znajdziesz części do nadwozia oraz wiele innych, które usprawnią działanie Twojego auta.

Nadwozie samochodu składa się z wielu części, które są elementami poszczególnych podzespołów i zespołów. Struktura nośna nadwozia, czy kadłub ma za zadanie odpowiedniego rozmieszczenia głównych zespołów i układów pojazdu oraz przeniesienie obciążeń statycznych i dynamicznych, które powstają w czasie ruchu i postoju samochodu.

Samochody osobowe wyposażone są w ramy nośne lub struktury samonośne. Ramy nośne stosowane są od początków motoryzacji, natomiast struktury samonośne są wprowadzane do wielu nowoczesnych marek samochodów. Są to konstrukcje bezramowe, wykorzystujące samonośne struktury nadwozia.

Zderzak jest jednym z najważniejszych elementów nadwozia. Pełni nie tylko funkcje bezpieczeństwa, takie jak łagodzenie zderzeń z przeszkodami, ale również jest ważny ze względu na stylistykę.

Elementem wchodzącym w skład nadwozia jest również błotnik, którego podstawową funkcją jest nadanie ostatecznego kształtu autu oraz ochrona części zawieszenia. Kolejny ważny element nadwozia to oświetlenie czyli lampy przednie, kierunkowskazy, reflektory i lampy tylne. W skład nadwozia wchodzą również wspornik, spojler, zbiornik paliwa, lusterka i osłony silnika.

elementy nadwozia

W naszym sklepie znajdziesz większość z wymienionych wyżej części oraz:

  • maski,
  • pasy przednie,
  • błotniki,
  • reperaturki nadwozia,
  • zderzaki,
  • iveco lusterka.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego asortymentu lub zadać nam pytanie o jego dostępność zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Nasz zespół odpowie na wszystkie nasuwające się pytania oraz pomoże w doborze odpowiednich części do Twojego auta. U nas nie musisz być specjalistą w dziedzinie motoryzacji. Pomożemy Ci we wszystkim i sprawimy, że chętnie zostaniesz naszym stałym klientem.

Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę już dziś.