Naprawa mostów

naprawa mostu

Oferujemy naprawę i regenerację mostów tylnych do Iveco daily I, II, III; czyli roczniki od 1996 do 2018r.

Naprawiamy mosty bliźniacze oraz pojedyncze.

 

 

 

 

 

 

 

W wielkim skrócie. Most używany 2500-3500zł. Naprawa 2800zł – 4000zł. 

Mostu używany przebieg: 300 tys km- 600 tys km? Nie wiadomo

Most naprawiany przebieg: 0 km. Wszystko nowe i pewność że most nie stanie za 5 tys km. 

 

Więcej info proszę przeczytaj poniżej lub zadzwoń. 

 

Naprawa mostu Iveco jest czynnością, którą wykonujemy każdego dnia i stanowi główny filar działalności naszej firmy. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy swoją pracę znają od podszewki. Naprawa samochodów dostawczych i ich podzespołów jest nie tylko naszą pracą, ale również pasją. Chętnie poszerzamy naszą wiedzę, nieustannie doskonalimy swoje umiejętności i śledzimy nowinki w świecie motoryzacyjnym, aby nasi klienci wiedzieli, że oddając w nasze ręce podzespoły do swoich samochodów, części do Iveco czy most tylny Iveco zyskają produkt sprawny i spełniający swoje zadanie w 100%.

 

Regeneracja mostów odbywa się w naszej firmie, która znajduję się w Czeladzi na ulicy Zamiejskiej 3. Miasto mieści się w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie będzińskim. W naszej okolicy jako jedyni zajmujemy się naprawą mostów do Iveco. Klienci chwalą sobie nasze usługi i polecają nas swoim znajomym i darzą nas zaufaniem, co jest dla nas ogromnym sukcesem.

Naprawa mostu to lepszy pomysł niż kupno używanego mostu.

Dlaczego? Przeczytaj.

Czy naprawa mostu jest opłacalna? Jeśli można kupić most  za 3000 zł?

Można kupić ale używany, najczęściej 5, 10 letni. Nikt nie da nam gwarancji, że taki most będzie cichy oraz nie będzie miał dużych luzów. Oczywiście można kupić most używany z gwarancją 14 dniową. Nowy gęsty olej uciszy most na kilkanaście dni. Czy ktoś zagwarantuje że używany most będzie sprawny po miesiącu czy dwóch?

U nas zyskujesz gwarancję wykonywanych usług. Grono naszych klientów wciąż się powiększa, co świadczy o tym, że jesteśmy polecani na rynku motoryzacyjnym. Nie warto oszczędzać na częściach zamiennych do auta, ponieważ często okazuje się, że dokonujemy pozornej oszczędności. Części na których zaoszczędziliśmy okazują się wadliwe, a w najgorszym wypadku powodują powstanie nowych usterek. A przecież auto powinno być przede wszystkim niezawodne i bezpieczne dla swojego użytkownika.

Co zyskuję? 

Dokonując naprawy mostu, mamy praktycznie nowy most. Jeśli wymienimy koło talerzowe z wałkiem atakującym, mechanizm różnicowy, łożyska, uszczelniacz itd.  mamy praktycznie nowy most. Udzielamy 6 miesięcy gwarancji. Nawet Iveco nie udziela gwarancji na mosty w nowych samochodach. Wiem bo odbieraliśmy roczne iveca z serwisu, gdzie nie chciano naprawić mostu na gwarancji.

U nas zyskujesz pewność, że pieniądze, które zainwestujesz w naprawę, są dobrze wydane. Nasi specjaliści zadbają o to, aby regeneracja mostu Iveco zwróciła Ci się z nawiązką.

Ile kosztuje naprawa mostu?

Koszt naprawy mostu ( robocizna + części) to 2000-4000 zł. Wszystko zależy od tego co w moście zostaje wymienione. Cena zależna jest także od tego czy do mostu są dostępne zamienniki czy tylko oryginalne części.

Czy muszę kupować jakieś części?

W stałej ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do naprawy mostów Iveco. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić most w przeciągu 1 dnia roboczego. Most trzeba bardzo starannie wyregulować i ustawić. Nie można się przy tym spieszyć. Jest to bardzo ważne, aby most był cichy i nie nabierał wysokiej temperatury przy większych prędkościach i ładunkach.

U nas zyskujesz pewność, że pieniądze, które zainwestujesz w naprawę, są dobrze wydane. Nasi specjaliści zadbają o to, aby regeneracja mostu Iveco zwróciła Ci się z nawiązką.

Nie jesteś przekonany co zrobić? Kupić używany lub naprawiać swój most?  Zadzwoń i doradź się tel. 694-266-402. Numery telefonów znajdują się także w zakładce KONTAKT.

U nas zyskujesz pewność, że pieniądze, które zainwestujesz w naprawę, są dobrze wydane. Nasi specjaliści zadbają o to, aby regeneracja mostu Iveco zwróciła Ci się z nawiązką.

 

 

 

 

Przykładowy proces naprawy mostu

Oczywiście do naprawy można przyjechać samochodem, nie trzeba demontować mostu z pojazdu.

Rozebranie mostu

 

naprawa

Mycie środka mostu

naprawa

Obsadzenie wałka atakującego + regulacja

naprawa

 

Złożenie mechanizmu różnicowego

naprawa

 

Obsadzenie mechanizmu różnicowego + regulacja

naprawa

 

Most gotowy

most c prawie nowy

 

Inne naprawiane przez nas mosty


daily II most używany z tarcza daily III most regenerowany most renegenrowny .jpg

 

Most c regenerowany