Naprawa mostów

Oferujemy naprawę i regenerację mostów tylnych do Iveco daily I, II, III; czyli roczniki od 1996 do 2017r.

Naprawiamy mosty bliźniacze oraz pojedyncze.

Czy naprawa mostu jest opłacalna? Skoro można kupić most  za 3000 zł? Można kupić taki most ale używany, najczęściej 5, 10 letni. Kto da nam gwarancję że taki most nie będzie wył, czy nie będzie miał luzu? Po zalaniu specjalnym olejem most będzie cichy przez 14 dni, a potem?  Jak długo taki most będzie działał?

Dokonując naprawy mostu, mamy praktycznie nowy most. Jeśli wymienimy koło talerzowe z wałkiem atakującym, mechanizm różnicowy, łożyska, uszczelniacz itd.  mamy praktycznie nowy most. Udzielamy 6 miesięcy gwarancji. Nawet Iveco nie udziela gwarancji na mosty w nowych samochodach. Wiem bo odbieraliśmy roczne iveca z serwisu, gdzie nie chciano naprawić mostu na gwarancji.

Koszt naprawy mostu ( robocizna + części) to 2500-4300 zł. Wszystko zależy od tego co w moście zostaje wymienione. Cena zależna jest także od tego czy do mostu są dostępne zamienniki czy tylko oryginalne części.

W stałej ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do naprawy mostów bliźniaczych. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić most w przeciągu 1 dnia roboczego. Most trzeba bardzo starannie wyregulować i ustawić. Nie można się przy tym spieszyć. Jest to bardzo ważne, aby most był cichy i nie nabierał wysokiej temperatury przy większych prędkościach i ładunkach.

Nie jesteś przekonany czy chcesz kupić inny używany most czy naprawić swój stary most? Zadzwoń i doradź się. Numery telefonów znajdują się w zakładce KONTAKT.

 

 

 

 

Proces naprawy mostu

1. Rozebranie mostu

2. Mycie środka mostu

3. Mycie i przedmuchiwanie obudowy ( w miejscu gdzie znajdują się półośki)

4. Obsadzenie wałka atakującego + regulacja

5. Złożenie mechanizmu różnicowego

6. Obsadzenie mechanizmu różnicowego + regulacja

7. Most gotowy