O firmie

Na rynku motoryzacyjnym działamy od 2004 roku. Głównym filarem naszej działalności jest regeneracja mostów do Iveco oraz innych samochodów dostawczych. Nasza firma mieści się na ulicy Zamiejskiej 3 w Czeladzi w województwie Śląskim. To właśnie tutaj odbywa się naprawa mostów do Iveco i innych marek oraz ich regeneracja.

Nasze doświadczenie pozwoliło nam zgromadzić grupę klientów, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym, dzięki czemu zdobywamy wciąż rosnącą grupę odbiorców naszych usług.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie sprawdzone i legalne części do samochodów dostawczych, takie jak wkład mostu Iveco Daily czy dyfer Iveco oraz części do samochodów osobowych. Sprzedajemy wyłącznie to, co sami chcielibyśmy kupić. Podobna zasada tyczy się przeprowadzanych przez nas napraw. Jeśli zastanawiasz się jak rozebrać tylny most, lepiej powierz go nam. Na naprawiane mosty do Iveco udzielamy aż półrocznej gwarancji. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przebiega ten proces i ile kosztuje naprawa mostu do Iveco Daily zajrzyj do zakładki naprawa mostów.

Jeśli sam nie wiesz, jaka część będzie najlepsza dla Twojego auta wystarczy, że zadasz nam pytanie. Możesz zrobić to telefonicznie, mailowo lub korzystając z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy to specjaliści w dziedzinie mechaniki, którzy udzielą Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania takie jak: czy regeneracja tylnego mostu iveco daily jest bardziej opłacalna od zakupu nowego mostu.

Korzystając z naszych usług nie musisz zaopatrywać się w części zamienne, ponieważ wszystko co niezbędne do naprawy mostu Iveco i innych marek posiadamy na wyposażeniu naszego sklepu. Jesteśmy w stanie dokonać regeneracji nawet w jeden dzień.

Nasi klienci to nie tylko mieszkańcy województwa śląskiego. Dzięki sprzedaży wysyłkowej nasze części mogą dotrzeć w dowolne, wskazane przez klienta miejsce. Współpracujemy z wieloma hurtowniami motoryzacyjnymi, dlatego ceny, które znajdziesz w naszym sklepie są konkurencyjne.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17. Zapraszamy do kontaktu.